WITAJCIE WAKACJE!

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom Szkoły Polskiej w Atenach

życzymy wspaniałego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku!!!  😃 ⛱️

***

Do zobaczenie we wrześniu!

***
Dyrekcja
Szkoły Polskiej w Atenach